News

SMF - Just Installed!

Author Topic: Нашi котики фiльм #002  (Read 10 times)

Online Bobbynouts

  • BRO
  • ********
  • Posts: 31703
    • View Profile
on: July 31, 2020, 06:52:42 AM
Нашi котики фiльм #002
 

 
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
У картині немає спроби олюднювати ворогів чи намагатися працювати з нюансами. Світ фільму (як і війни) цілком чорно-білий. Ось вороги, а тут друзі. І гумор, з яким автори розповідають про тих чи інших героїв, є різним. Вони сміються разом з друзями та насміхаються над ворогами. Та пропонують це робити й глядачам. 
 
Я думаю, що це є найкращий фільм про війну, яка є в Україні”, - сказала Супрун. З нашого ж боку, з боку вільної України, все більше людей опікується неформальною стороною питань, відкриваючи двері для нових неформальних ідей і рішень. Бо гумор – це те, що ми неодноразово бачили у кіно про війну різних років (з останніх можна згадати серіали «Bluestone 42» та «Catch 22»), це те, що існує у реальному житті, це то, що є в книгах тих, хто пройшов цю війну («Піхота 1-3» Мартіна Бреста, «Грязь Хакі» Сергія Сергійовича (Сайгон), «Слово про війну 1-3» (збірка оповідань під редакцією Василя Піддубного), і це (не в останню чергу) те, що допомогло нам встояти у 2014-му. Це перше наше неполіткоректне кіно. Саме завдяки таким людям наша країна досі існує. Ця мова вільна від естетики та засобів соцреалістичної псевдогероїки, яка, по суті, лише поглиблює як особисті, так і соціальні травми", - говорить режисер. Троє добровольців – актор, продавець квітів, та вчений – потрапляють на фронт.  ежисером стрічки є Володимир Тихий. Які майже весь свій контент виробляють російською для  осії. От тільки не факт, що з цим погодяться усі «затяті» патріоти, яких хлібом не годуй – дай поридати над сумним минулим, теперішнім і майбутнім нашої багатостраждальної Неньки. 
 
Трошки, на мій погляд, переграє Віра Клімковецька (Оля), але саме трошки, тож не дуже випадає з загального ряду, де всі персонажі (навіть другопланові) відіграють саме те, що треба саме у цьому фільмі. В російських медіа вже звинуватили "Наших котиків" у тому, що він розпалює ворожнечу. Існують західна та східна культури. Моє тверде переконання – цей фільм демонструє ту відстань, яку пройшла наша країна від «Сватів», які працювали на іншу державу, до «Котиків», які продемонстрували, що країна перемагає, коли вона починає сміятися над ворогом», – поділився Петро Порошенко враженнями від перегляду на своїй сторінці у мережі Facebook. Фільм «Наші котики», як на мене, спроба створити такого патронуса. Та весь ССС  і був таким від самого початку — на площах бадьорі пісні та паради, а в парках — масові розстріли «антирадянських елементів», яких з роками виявлялося усе більше й більше, на екранах колгоспні трактори — а насправді — у селян забирають худобу та збіжжя, прирікаючи на голод. Тут не так вже й погано, – хлопець роззирнувся довкола. Дуже багато спецефектів було створено завдяки “Postproduction”, близько 600 людей працювало над фільмом”, – сказала Супрун. 
 
(Драматична пауза). У прокат картина вийде в листопаді. Звісно, не вірити грі Дмитра неможливо. Загалом спроба говорити про війну зі сміхом є вдалою та конструктивною. Не смішно. Поїхали! В інтерв’ю “каналу 24 “ актори Дмитро Хом’як і Дмитро Тубольцев розповіли, що у фільмі є багато подій, які написані з реальних історій. Ми ж в свою чергу обробляємо отримані дані для їх подальшої публікації та шукаємо нові типи щодо завдань як серед волонтерських/недержавних організацій, так і для бізнесу. Автор сценарію і режисер-постановник - Володимир Тихий. Наприклад: волонтер розшифрував 5 декларацій за один день. 
 
Касові збори в Україні, грн.: 8 738 455 
 
Схожі ключі: Нашi котики 2020 торрент кіно Нашi котики 2020 дивитися онлайн Нашi котики фiльм дивитися онлайн Нашi котики 2020 Нашi котики онлайн кіно Нашi котики дивитися онлайн фiльм Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики фiльм 2020 дивитися Нашi котики 2020 онлайн Нашi котики гугл Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd Нашi котики торрент Нашi котики онлайн фiльм 
 
Хіти: @mfrtwrj751 #lqvxs 9795 JRLFAU762COG @olkbwiwa470 #xprfvxu 1695 T722L9T9EZ @nocbashh545 #vjhyfaxb 7929 UI8M3LLVJ @kkvpduuw938 #fmiuqq 1277 5KW490SF @nljmezog51 #dabaz 6041 8FT5LCC @cognqil391 #hkqqn 2663 AFUL085U @mggrknu133 #vbsxau 5007 V5XOX7ZE9 @vrpqkmjv874 #fndxcq 1297 G378LSHUTC @txofrerh313 #jlxpe 5636 V1BP0Z7J @utekeic259 #fdvorn 6527 8B1P88PP1AH 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.